Пошук па сайце: 

220114, г. Мінск, вул. Ф. Скарыны, 24 (як даехаць)

Даведка: +375 17 272-77-32

Рэгістратура: +375 17 370-70-39

Платныя паслугі: +375 17 231-78-64

    Структура Цэнтра

    Увага! Падзел сайта ў стане распрацоўкі.

    Кіраўніцтва Цэнтра

    • Дырэктар - Сідаровіч Рышард Рамуальдавіч, д.м.н., каб. 203 (адміністрацыйна-лабараторны корпус). Гадзіны прыёму: 1,3-ы аўторак кожнага месяца, 14:00-17:00.
    • Намеснік дырэктара па медыцынскай частцы - Пляшко Інэса Валянцінаўна, к.м.н., каб. 205 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 253-83-95. Гадзіны прыёму: 2-й аўторак кожнага месяца, 14:00-17:00.
    • Намеснік дырэктара па арганізацыйна-метадычнай рабоце - Васілевіч Эдуард Мікалаевіч, к.м.н., каб. 226 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 347-17-13, 258-20-12. Гадзіны прыёму: 1-й чацвер кожнага месяца 9:00-11:00.
    • Намеснік дырэктара па навуковай рабоце - Шанько Юрый Георгіевіч, член-карэспандэнт Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі, д.м.н., прафесар, каб. 437 (клінічны корпус), тэл. 396-52-27. Гадзіны прыёму: па серадах 9:00-11:00.
    • Намеснік дырэктара па тэхніцы - Калеска Юрый Пятровіч, 1-ы гаспадарчы корпус, тэл. 338-28-33. Гадзіны прыёму: 2-я серада кожнага месяца 13:00-15:00.
    • Галоўная медыцынская сястра - Дзятко Ірына Уладзіміраўна, каб. 212 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 373-96-84.
    • Вучоны сакратар - Пархач Людміла Пятроўна, к.б.н., дацэнт, каб. 209 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 348-33-32.
    • Загадчык кадравым сектарам - Аскальдович Ірына Вячаславаўна, каб. 210 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 373-24-99.
    • Вядучы спецыяліст па кадрах кадравага сектара - 1) Дайнеко Святлана Адамаўна. 2) Шабуня Анастасія Анатольеўна. 3) Кірыла Наталля Ігараўна. Каб. 211 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 249-15-00.
    • Начальнік планава-эканамічнага аддзела - Весялова Іна Яраславаўна, каб. 207 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 267-15-91.
    • Галоўны эканаміст - Гермацкая Ірына Пятроўна, каб. 219 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 338-35-40.
    • Галоўны бухгалтар - Бугаёва Надзея Міхайлаўна, каб. 203 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 373-19-87.
    • Вядучы інжынер па ахове працы - Сіліч Тамара Пятроўна, тэл. 338-28-33.

    Навукова-даследчыя падраздзяленні

    Неўралагічны аддзел

    • Загадчык аддзела - Ліхачоў Сяргей Аляксеевіч, д.м.н., прафесар, каб. 305 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 343-45-41.

    Лабараторыя клінічнай патафізіялогіі нервовай сістэмы

    • Загадчык лабараторыі - Нечыпурэнка Наталля Іванаўна, д.м.н., прафесар, каб. 509 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 348-88-72.

    Нейрахірургічны аддзел

    • Загадчык аддзела - Смеяновіч Арнольд Фёдаравіч, д.м.н., акадэмік НАН Беларусі, каб. 436 (клінічны корпус), тэл. 373-18-95.

    Клінічныя падраздзяленні

    Аддзел пазабюджэтнай дзейнасці

    • Менеджэр па пазабюджэтнай дзейнасці - Шпак Кацярына Анатольеўна, каб. 117 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 249-40-49 (для замежных грамадзян)
    • Рэгістратура платных паслуг: тэл. 231-78-64, 271-35-46

    Кансультатыўна-паліклінічнае аддзяленне

    • Урач-неўролаг (загадчык аддзялення) - Шчурэвіч Майя Анатольеўна, к.м.н., каб. 106 (клінічны корпус), тэл. 373-18-99.
    • Рэгістратура па накіраваннях - тэл. 370-70-39.

    Стацыянар

    Прыёмнае аддзяленне

    • Прыёмнае аддзяленне для прыёму дарослых - тэл. 396-52-21.
    • Прыёмнае аддзяленне для прыёму дзяцей - тэл. 373-96-98.
    • Урач-неўролаг (загадчык аддзялення) - Капыцкая Ніна Сяргееўна, каб. 104 (клінічны корпус), тэл. 272-79-52.

    Неўралагічнае аддзяленне №1

    • Урач-неўролаг (загадчык аддзялення) - Гвішч Таццяна Генадзьеўна, каб. 214 (клінічны корпус), тэл. 236-76-78.

    Неўралагічнае аддзяленне №2

    • Урач-неўролаг (загадчык аддзялення) - Корбут Таццяна Віктараўна, к.м.н., каб. 228 (клінічны корпус), тэл. 374-86-43.

    Неўралагічнае аддзяленне №3

    • Урач-неўролаг (загадчык аддзялення) - Чарнуха Таццяна Мікалаеўна, д.м.н., каб. 606 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 362-34-04.

    Неўралагічнае аддзяленне №4 (для дзяцей)

    • Урач-неўролаг (загадчык аддзялення) - Белая Святлана Анатольеўна, каб. 342 (клінічны корпус), тэл. 373-09-76.

    Нейрахірургічнае аддзяленне №1

    • Урач-нейрахірург (загадчык аддзялення) - Смеяновіч Віталь Арнольдавіч, к.м.н., каб. 426 (клінічны корпус), тэл. 373-19-58.

    Нейрахірургічнае аддзяленне №2

    • Урач-нейрахірург (загадчык аддзялення) - Шчамялёў Андрэй Васільевіч, каб. 524 (клінічны корпус), тэл. 373-15-98.

    Нейрахірургічнае аддзяленне №3 (для дзяцей)

    • Урач-нейрахірург (загадчык аддзялення) - Талабаеў Міхаіл Уладзіміравіч, к.м.н., каб. 311 (клінічны корпус), тэл. 373-16-28.

    Аддзяленне анестэзіялогіі і рэанімацыі №1

    • Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг (загадчык аддзялення) - Ракаць Генадзь Часлававіч, каб. 109 (аперацыйны модуль), тэл. 373-19-56.

    Аддзяленне анестэзіялогіі і рэанімацыі №2 (для дзяцей)

    • Урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг (загадчык аддзялення) - Козіч Павел Валер'евіч, каб. 152 (аперацыйны модуль), тэл. 373-18-67.

    Ангіаграфічны кабінет (з рэнтгенаперацыйнымі)

    • Урач-рэнтгена-эндаваскулярны хірург (загадчык кабінета) - Кабіраў Дзмітрый Аляксандравіч, каб. 117 (аперацыйны модуль), тэл. 357-77-41.

    Дапаможныя лячэбна-дыягнастычныя падраздзяленні

    Кабінет трансфузіялагічнай дапамогі

    • Урач-трансфузіёлаг (загадчык кабінета) - Леус Алена Уладзіміраўна, каб. 432 (аперацыйны модуль).

    Клініка-дыягнастычная лабараторыя (з экспрэс-лабараторыяй)

    • Урач лабараторнай дыягностыкі (загадчык лабараторыі) - Севостей Інэса Дзмітрыеўна, каб. 507 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 396-52-28.

    Аддзяленне ультрагукавой дыягностыкі

    • Урач ультрагукавой дыягностыкі (загадчык аддзялення) - Чарненка Наталля Ігараўна, к.м.н., каб. 404 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 272-26-19.

    Аддзяленне функцыянальнай дыягностыкі

    • Урач функцыянальнай дыягностыкі (загадчык аддзялення) - Аўсянкіна Галіна Ігнацьеўна, к.м.н., каб. 141 (клінічны корпус), тэл. 373-78-49.

    Рэнтгенаўскае аддзяленне

    • Урач-рэнтгенолаг (загадчык аддзялення) - Антоненка Аляксандр Іванавіч, каб. 126 (клінічны корпус), тэл. 374-78-96.

    Фізіятэрапеўтычнае аддзяленне

    • Загадчык аддзялення, урач-неўролаг - Роўбуць Сяргей Міхайлавіч, каб. 307 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 370-32-49.

    Кабінет па лекавым забеспячэнні

    • Медыцынская сястра Максімейка Таццяна Віктараўна, каб. 410 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 272-92-94.

    Цэнтралізаванае стэрылізацыйнае аддзяленне

    • Медыцынская сястра (старшая) - Каранная Ала Іванаўна, (аперацыйны модуль).

    Гаспадарча-абслугоўваючыя работнiкі

    Служба тэхнічнага абслугоўвання і аўтаматызаваных сістэм кіравання

    • Начальнік службы - Іваноў Яўген Міхайлавіч, каб. 216 (адміністрацыйна-лабараторны корпус), тэл. 243-75-73

    Аддзел матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння

    • Начальнік аддзела матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння - Панасюк Алена Юр'еўна, тэл. 272-78-32

    Гаспадарчая служба

    • Начальнік гаспадарчай службы - Жултяк Юрый Яўгенавіч, каб. 107, тэл. 338-66-11.

    Нашы кантактыяк даехаць да Цэнтра

    Адрас:Рэспубліка Беларусь, 220114, г. Мінск, вул. Ф. Скарыны, д. 24

    Платныя паслугі: +375 17 231-78-64; +375 17 221-59-98

    Рыгістратура (па накіраваннях): +375 17 370-70-39

    Даведка: +375 17 272-77-32

    Эл. пошта: info@neuro.by

    Яндекс.Метрика